Szybki kontakt
+48 570 739 321

30 dni na zwrot
towaru
Polski englisch

ZESTAW PROSTOKĄTNYCH PANELI

Producent: ENCE PENCE
Cena: 359 PLN
Ilość sztuk: 

Dyski i ścieżki sensoryczne są doskonałym narzędziem wspomagającym rozwój sensoryczny dziecka. Chodzenie po zróżnicowanych fakturach i różnorodnym podłożu pobudza receptory dotykowe oraz proprioceptywne (czucia głębokiego), znajdujące się w stopach. Dzięki temu dziecko rozwija percepcję wzrokową, dotykową, równowagę i koordynację ruchową. Spacer po ścieżce korzystnie wpływa na planowanie ruchu, motororykę dużą i pamięć przestrzenną. Zabawa na ścieżce, poprawia koncentracje, pozwala się wyciszyć dziecku, i skupić na zdaniu co korzystnie wpływa na osiągnięcie lepszych wyników w szkole poprzez budowanie nowch połączeń w mózgu odpowiedzialnych za interpreracje bodźców dotykowych i wzrokowych, powstających podszas stymulacji zmysłów dostarczanej przez dyski sensoryczne.

 

Drewniane duże panele tworzące po ułożeniu oryginalną i jednocześnie prostą w formie ścieżkę sensoryczną, stanowiąca cudowny tor przeszkód do zabaw. Każdy z paneli ma inny kształt, a koła i kwadraty przytwierdzone do paneli posiadają różne wysokości, dzięki czemu oddziałują w różny sposób na receptory dotykowe, znajdujące się w skórze i proprioceptywne, które znajdują się m.in. w mięśniach i stawach.  

 

W zestawie są 3 panele o wymiarach 30x 50 cm, po ułożeniu tworzą tor o dłogości 150 cm! 

 

Wszystkie panele, posiadają antypoślizgowe elementy, dzięki czemu maluch, może swobodnie i bezpiecznie przemieszczać czy skakać po dyskach. 

 

Pomoc dydaktyczna "Ścieżka koło i kwadrat":

- czas realizacji zamówienia: 7 dni roboczych

Ze względu na naturalne pochodzenie komponentów, pomoc dydaktyczna może nieznacznie różnić się od zdjęcia. 

 

Produkt przeznaczony do użytku pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej. 

Nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 lat. 

  • Wysokość : 50 cm
  • Szerokość : 30 cm
  • ilość : 3 szt
  • karta produktu do pobrania w stopce strony :

2020 ENCE PENCE - Wszelkie prawa zastrzeżone.