Szybki kontakt
+48 570 739 321

30 dni na zwrot
towaru
Polski englisch

PUZZLE DREWNIANE - Morskie opowieści

Producent: ENCE PENCE
Cena: 99 PLN
Ilość sztuk: 

Puzzle podobnie jak typowe dyski czy ścieżki sensoryczne, wspomagają rozwój sensoryczny dziecka poprzez zabawę. Układając drewniane sensoryczne puzzle dziecko przy okazji doświadcza mnóstwa różnorodnych wrażeń dotykowych, proprioceptywnych i wzrokowych.

 

Ciekawa faktura muszli rozwija wrażliwość dotykową, a nietypowy kształt zachęca do dotykania i stąpania, co angażuje również mięśnie, w których znajdują się proprioreceptory.

Niebieskie, szklane kamyki przypominają krople morskiej bryzy rozrzucone na dysku. Opływowy i gładki kształt daje delikatne i przyjemne doznania sensoryczne – dotykowe w trakcie badania dłońmi i mocniejsze – proprioceptywne w czasie chodzenia po nich. Patrzenie na lśniące w świetle kamyki stymuluje również zmysł wzroku.

Stąpając po linie jak po dywanie delikatnie masujemy stopy, stymulując znajdujące się w nich receptory czuciowe i proprioreceptory. Faktura jest lekko chropowata, dotykanie jej daje mnóstwo przyjemnych doznań  dotykowych,  a wodzenie palcem po zwiniętym sznurze zaangażuje również zmysł wzroku.

Ze względu na naturalny charakter sensoryczny puzzli idealnie wpisują się również jako sensoryczna pomoc dydaktyczna w metodzienauczania w duchu montesori. 

 

W serii morskie opowieści dostepne figury: koło, kwadrat, trójkąt. W uwagach do zamówienia poprosimy o informacje, którą z figur mamy wysłać. 

 

Pomoc dydaktyczna "Puzzle drewniane":

- czas realizacji zamówienia: 7 dni roboczych

Ze względu na naturalne pochodzenie komponentów, pomoc dydaktyczna może nieznacznie różnić się od zdjęcia. 

Cena dotyczy 1 szt. 

 

Produkt przeznaczony do użytku pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej. 

Nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 lat. 

  • Długość klocka : 10 cm
  • Szerokość klocka : 10 cm
  • Wysokość klocka : 1 cm
  • karta produktu do pobrania w stopce strony :

2020 ENCE PENCE - Wszelkie prawa zastrzeżone.