Szybki kontakt
+48 570 739 321

30 dni na zwrot
towaru
Polski englisch

O NAS

 

Zapraszamy Was do świata zmysłów Ence Pence!

 

Jesteśmy polską firma produkującą pomoce sensoryczne z użyciem naturalnych i ekologicznych materiałów.

 

W nasze produkty, wkładamy dużo serca - od momentu narodzenia się pomysłu poprzez projekt i wykonanie. Z pasją i zaangażowaniem tworzymy pomoce sensoryczne dla dzieci i rodziców, pragnąc przy tym budować świat w którym nasze produkty będą wspierać rozwój dzieci, a zabawa z nimi wpłynie korzystnie na zdolności poznawcze i rozwojowe u dziecka.

 

Naszym priorytetem są najwyższe standardy jakościowe, dlatego każdy produkt marki Ence Pence powstał przy współpracy ze specjalistami oraz przeszedł testy przed wprowadzeniem do sprzedaży.

 

 

Pragniemy pomagać świadomym rodzicom, opiekunom i terapeutom poprzez przekazywanie im wiedzy i narzędzi, które wpłyną na harmonijny rozwój dziecka. Dlatego też nasze ścieżki sensoryczne, klocki, puzzle i gry wspierają:

      -równowagę

      -koordynację ruchową

      -czucie własnego ciała

      -percepcje dotykową,

      -percepcje słuchową

      -percepcje wzrokową, 

 

Świadomi piękna otaczającego nas świata inspiracje czerpiemy z natury, która jest źródłem i integralną częścią naszych produktów. Nasze kolekcje wyróżnia różnorodność faktur, kolorów i wzorów a dzięki naturalnym fakturom naszych ścieżek sensorycznych czy klocków wrócimy pamięcią do piaszczystej plaży, zapachu lasu czy świeżo upieczonej szarlotki. 

 

 

Dajcie się wspólnie ponieść magii dziecięcej wyobraźni!

KONSULTANCI

 

 

Anna Chacińska

pedagog specjalny, terapeuta SI

 

Pedagog specjalny, certyfikowany terapeuta integracji sensorycznej, terapeuta Indywidualnej Stymulacji Słuchu Johansena oraz wykładowca na studiach podyplomowych na kierunku integracja sensoryczna w Wyższej Szkole Edukacja w Sporcie. Od 12 lat pracuje z dziećmi z różnymi wyzwaniami rozwojowymi, obecnie głównie z dziećmi w wieku przedszkolnym. Miłośniczka naturalnej stymulacji sensorycznej oraz prostych zabawek. 

 

Anna Chojnowska 

psycholog dzięciecy, pedagog

 

Psycholog dziecięcy i pedagog. Od 12 lat pracuje z dziećmi, które zmagają się z trudnościami rozwojowymi i edukacyjnymi. Prowadzi konsultacje dla rodziców, treningi i terapię dzieci z trudnościami uczenia się, z grup ryzyka dysleksji, dysgrafii, cechami nadpobudliwości psychoruchowej czy ASD.  

 

Karolina Trębska

fizjoterapeuta, instruktor fitness 

 

Fizjoterapeuta z 15 letnim doświadczeniem. Pracuje z osobami z zaburzeniami neuromięśniowymi i mięśniowo-szkieletowymi.  Instruktor fitness, uświadamiający ludziom jak potrzebny jest ruch oraz poczucie ciała w przestrzeni. Koordynacja, gibkość, siła, mobilność stawów i mięsini oraz poprawne funkcjonowanie wszystkich układów w organizmie - to moja dewiza.  

 

Tomasz Badowski

pedagog specjalny, ratownik medyczny

 

Absolwent Pedagogiki Specjalnej na kierunku pedagogika specjalna opiekuńczo-wychowawcza z resocjalizacją, absolwent Collegium Masoviense na kierunku Ratownictwo Medyczne - pełne kwalifikacje.

10-letnie doświadczenie z zakresu pedagogiki specjalnej i 2-letnie z zakresu ratownictwa medycznego.

Łączy funkcjonalność z bezpieczeństwem produktu.

 

 

 

2020 ENCE PENCE - Wszelkie prawa zastrzeżone.